קשרי לקוחות אסטרטגיים

ספקי העיצוב נתקלים בלא מעט תחרות בתחום שלהם. תחום זה בנוי הרבה על קשרים בין אישיים ועזרה הדדית הקיימת בין מעצבי פנים, אדריכלים וקבלנים. על מנת להבין כיצד למתג את עצמכם נכון, כיצד ליצור את הקשרים העסקיים הנחוצים לכם וכיצד לפתח את העסק בצורה נכונה על פני ציר זמן מוגדר פנו כעת אל אליה בן כנען.

א. קשרי אדריכלים ומעצבי פנים :

קשרי אדריכלים הם פונקציה אשר חייבת להיות חלק אינטגרלי מן העסק, מערך אשר צריך לספק שירותים כמו העברת לידים, יצירת דרכי פניה לאדריכלים, מעקב וניתוח אחר פניות וקשרים (קיימים וחדשים כאחד), איתור והשמת מנהלי קשרי אדריכלים ועוד. על מנת ללמוד כיצד לעשות זאת נכון תוכלו לפנות עוד היום אל אליה בן כנען – פיתוח עסקי המתמחים ביצירת קשרי אדריכלים.

על מנת להרים מחלקת קשרי אדריכלים לתפארת תצטרכו עזרה של יועץ חיצוני אותו תוכלו למצוא בדמותו של אליה בן כנען. זהו רק חלק קטן מתהליך הפיתוח העסקי אותו תוכלו לקבל כאשר מטרתו להביא למספר פרויקטים רב יותר ולמחזור הכנסות גדול יותר בעסק. העובדים יוכשרו בצורה מלאה ומקיפה בנושאי שיווק וקשרי אדריכלים, ילמדו כיצד ליצור תקשורת שוטפת עם אדריכלים אחרים, לשפר את אחוזי סגירת העסקאות ועוד. ניתן לעשות זאת בעזרת מספר שיטות כמו :

  • דיוור אלקטרוני – יצירת תבנית שליחת הודעות, דפי נחיתה, טפסי צור קשר, יצירת רשימת תפוצה ועוד.
  • טלמרקטינג – הכנת תסריטי שיחה מדויקים, טיפול בהתנגדויות, הדגשת יתרונות העסק ועוד.
  • פייסבוק – יצירת דפים עסקיים, הגדלת מספר העוקבים, קידום ממומן ועוד.
  • יצירת אירועי גאלה למעצבים ואדריכלים – הכנת תכנים רלוונטיים, עיצוב הזמנה, קייטרינג, צלמים ועוד.

 

ב. קשרי קבלנים וחברות בניה :

על מנת לחזק את הקשרים הקיימים או ליצור קשרים חדשים בחיינו אנו חייבים להשקיע מאמץ. כאשר מדובר בקשרים אשר מכניסים כסף לעסק יש לתת על כך דגש מיוחד ולהכשיר עובדים אשר ייצרו עבורנו לידים וישמרו על קשר עם הלקוחות. תהליך הפיתוח העסקי של אליה בן כנען ילמד אתכם ואת העובדים לעשות בדיוק זאת ולמצות עד תום את הפוטנציאל הנמצא בחברה שלכם.

מצא את הליווי המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ותקבל את השירות המקצועי ביותר.