ייעוץ עסקי לחברות יזמות ובניה

ייעוץ עסקי לחברות יזמות ובניה בנושא חומרי גמר - תעשיות בניה

תהליך אפיון למפרט מכר דיירים

תהליך אפיון וביצוע חומרי עצוב הגמר הוא החלק שהכי חשוב לקונים דירות. חברת בן כנען פתוח עסקי מעניקה לחברות היזמות והבניה שרותי רכש חיצוניים לקונים בעבודה על מול ספקי עצוב הגמר המובילים בישראל.

תהליך בחירת ספקים בתעשיות בניה

תהליכי הייעוץ בנושא עיצוב גמר מתחיל באפיון החומר וספקי העיצוב שנותנים מענה ושרות ליזמי הנדל"ן כאשר הקבלן המבצע סוגר את הספקים בהתקשרות חוזית אשר מאפשרת לו לבחור "שווה ערך" למה שנכתב באפיון החומר. ברוב המקרים, הרמה ואיכות המוצרים בפועל לא באמת עונים על ציפיות הדיירים אשר רוחשים את דירת חלומותיהם במיטב כספם. הדירים מקבלים מוצרי סטנדר שלא עומד בציפיותיהם ומאלץ אותם לבצע שדרוג ולהוסיף כסף מכספם על מנת להנות ממטבח וחדרי אמבט מעוצבים ע"פ הטרנדים העדכניים. הדיירים לעיתים מקבלים זיכוי מגוחך שלא באמת מסייע להם לקנות מטבח, ריצופים וחדרי אמבט תואמים לרמת עלות הדירה שרכשו.

בסופו של דבר, היזם שואף לרצות את הדיירים שרוכשים אצלו. אך מעבר למיקום ולמחיר הדירה, נושא עיצוב הפנים הוא החלק החוויתי והרגשי של הדייר

מה הפתרון ? מה הדרך הנכונה ? איך יוצרים מצב בו כולם מרוצים ????

חברת בן כנען שרותי פתוח עסקי עובדת עם חברות היבוא והיצור המובילות בישראל המתמחים בתחום עיצוב הגמר.
מניסיוננו העשיר בתחום החומר והטרנדים העיצוביים, אנו יודעים להעריך עלויות החומר  ואת כוחות השוק הישראלי בפרויקטים לדיור קבוע.
חברת בן כנען מעניקה שרותי רכש חוץ ארגונים שיוצרים התקשרויות ישירות ללא "גוזרי קופונים". על ידי התקשרות ישירה שתואמת את מחירי השוק המשתנים.

 

מתן שירותים לחברת הנדל"ן ברמת הפרויקט

אפיון המוצרים

אפיון מוצרי הגמר בהתאם לתקציב הפרויקט, רמת הפרויקט וטיב החומר. כתיבת מפרטי מחיר למכרז קבלנים ולמכרז ספקים.

בחירת ספקי הגמר

בחירת ספקים, יציאה למכרזים, השוואת מחירים, ניהול מו"מ וסגירת הסכם ספקי גמר. בנוסף, חברת בן כנען פיתוח עסקי נותנת שרות מלא אשר מהווה לחברת היזמות מחלקת רכש גמר חיצונית. שרות זה נלקח על ידי חברות בניה שאין להם חטיבת רכש מלאה, משמע, חברות בינוניות\קטנות.

הנגשה דיגיטלית

בניית אתר ייעודי לפרויקט, בו יעלו כל פרטי הפרויקט ,אודות החברה, מהות הפרויקט, מפרטי הדירות וכל חומר שיווקי אחר הקשור בפרוייקט. בנוסף יופיעו כל ספקי הגמר שנבחרו עם המפרטים המיועדים לפרויקט.

ליווי ופיקוח מול ספקי הגמר

ספקי גמר עבור פרוייקט נבחרים בשלב מוקדם נורא, כאשר הפרויקט עדיין לא נמצא בתהליך בניה/ביצוע. חומרים אשר נבחרו בשלב חתימת ההסכם לא יהיו זמינים בעת ביצוע הפרויקט. על כן נדרש הקבלן לבדוק ולדאוג שהוא מקבל מוצר שווה ערך למוצרים שנבחרו בעת סגירת החוזה. בנוסף, במקרים מסויימים נדרש הקבלן לתת מענה לבעיות אשר נתקלו הדיירים במהלך בחירת חומרי הגמר. כחלק משרותי חברת “בן כנען פתוח עסקי” אנו מספקים את המענה מטעם הקבלן עבור הדיירים, אל מול ספקי הגמר.