מחוברים לעסק היא תכנית דוקו העוסקת בתחומי עולמות הנדל״ן והעיצוב, הראשונה מסוגה אשר מתעדת את "יום בחיי" הדמויות המובילות את תעשיית הנדל״ן והעיצוב בישראל. תחום הנדל״ן והעיצוב בישראל הוא מהמובילים בחדשנות. וביצירתיות פורצת את גבולות ישראל. בתפיסת העבר לקוחות שתכננו פרויקטים יוקרתיים של בתי מלון מפוארים, בתים פרטים ודירות יוקרה, היו פועלים על פי תכנון ועיצוב אדריכלי מאדריכאלים ומעצבים זרים. דבר שהיה מעלה את שווי הנכס ״והאגו״ של תפיסת הלקוח. היום התברכנו בתעשייה של אנשים מוכשרים ויצירתיים אנשים שעובדים סביב השעון, שלא מפסיקים לחדש ולפרוץ את הגבולות של עצמם ולא נחים לרגע. את אותם אנשים נראה באור הזרקורים בפרסומות, בתכניות "לייף סטייל" בפינות בתכניות בוקר ואף בסרטוני תדמית של חברות מסחריות. יפים, מצוחצחים ומנוסחים היטב …

 ב"מחוברים לעסק" תראו הצצה לחיים האמיתים של שגרת היום יום בעבודה שמכילה בתוכה את האתגרים האמיתיים, הלחצים, ההנאות, המקצוענות, הקשיחות , המשפחתיות ובעיקר תראו את האישיות האמיתית והמרגשת. אליה בן כנען מפיק ומנחה התכנית, חיי את עולם הנדל״ן והעיצוב כבר למעלה מעשור, מהצד העסקי מול היזמים, אדריכלים, מעצבים וספקים. מהמקום של יועץ עסקי יודע את העבודה האין סופית שעומדת מאחורי עסק מצליח. הוא בוחר להראות לנו את החיים האמיתיים של האנשים שמחוברים לעסק. 
מאחורי ההצלחה נמצאת עשייה בלתי פוסקת.
לדמויות האלה יש מחנה משותף אחד  כולם מחוברים לעסק.

נגן וידאו

פרק 1: מחוברים לעסק עם מיכאל אזולאי

מיכאל אזולאי, מעצב פנים ובעלים של סטודיו לעיצוב מלונות בארץ ובעולם.
אתם תוכלו לראות, את השילוב המושלם בין אופי האזור לסגנון העיצוב הייחודי של הפרויקט.

בתכנית "לבחור נכון"

לקראת עליית הפרק , בתוכנית ״מחוברים לעסק״, עם המעצב מיכאל אזולאי, המתמחה בעיצוב מלונות- השתתפנו בפנאל העוסק ודיברנו על עיצוב מלונות בסיגנונות המתאימים לאווירת מיקום הפרויקט ועד כמה העיצוב משפיע על חווית האירוח.

פרק 2: חני ואמיר חזק, מעצבת פנים ואדריכל

חני ואמיר חזק בעלים של סטודיו המתמחים בעיצוב משרדים ובתים פרטים, תוכלו לראות איך בעזרת עיצוב הופכים משרד לבית ועדיין שומרים על הפונקצוינאליות.

בתכנית "לבחור נכון"

לקראת הפרק 2, בתוכנית ״מחוברים לעסק״, בהשתתפות המעצבים חני ואמיר חזק, המתמחים בעיצוב משרדים ובתים פרטים- עלינו הבוקר בפנאל הקבוע שלנו, בתוכנית ״לבחור נכון״, על איך בעזרת עיצוב הופכים משרד לבית ועדיין שומרים על הפונקצוינאליות.

פרק 3: רן ומורס, אדריכל ומעצב פנים

מחוברים לעסק פרק 3 רן ומוריס, אדריכל ומעצב פנים אשר מתמחים בעיצוב מלונות ושטחי מסחר.
צפו כיצד בונים סיפור לפרויקט ובעזרת אנשי מקצוע מוכשרים יוצרים עיצוב מושלם!

בתכנית "לבחור נכון"

הבוקר בפינת העיצוב שלנו בתוכנית ״לבחור נכון״ התכוננו לקראת הפרק ה-3 של מחוברים לעסק ודיברנו על ״איך בוחרים סיפור ובקונספט בעיצוב?״
איך מגיעים לגרעין הייחודי של הפרויקט? בחירת הסגנון, איך בונים סיפור? איך בוחרים מעצב שיספר את הסיפור?

פרק 4: אוה סמואלוב מעצבת פנים

מחוברים לעסק פרק 4 אווה סמואלוב,מעצבת פנים ובעלת סטודיו המתמחה בעיצוב בתי יוקרה ודירות להשקעה.מעניין לראות איך החיבור האישי שלה עם הלקוחות יוצר את העיצוב הייחודי.

בתכנית "לבחור נכון"

מחוברים לעסק פרק 4 – פינת העיצוב בתוכנית ״לבחור נכון ״ לקראת עליית הפרק ה-4, בהשתתפות אוה סמואלוב, הופענו הבוקר, בפינת העיצוב בתוכנית "לבחור נכון" עם מיכל צפיר, נושא הפאנל היה: כיצד החיבור עם הלקוח יוצר את העיצוב הייחודי.