ניהול התקשורת השיווקית

דחיינות זו תכונה נפוצה. אנשים רבים אוהבים לדחות פעולות נחוצות. הם דוחים אותן עוד ועוד עד אשר יגיע הרגע המתאים אבל הרגע הזה לעולם לא מגיע. אם ברצונכם להצליח עם העסק שלכם זה הזמן לקחת את האחריות בידיים ולהחליט שהשינוי שלכם מתחיל עכשיו. זה הזמן להרים טלפון אל אליה בן כנען, להגיע לפגישת יעוץ ולהתחיל לסלול את הדרך אשר תוביל אתכם להצלחה.

הגדרת תקציב

בשיווק צריך להשקיע כסף על מנת להצליח, השאלה היא מה הפלטפורמות המתאימות, איך וכמה. יעוץ שיווקי יסייע לכם להגדיר את כמות המשאבים שתפנו לקמפיינים בפייסבוק, בגוגל ובמדיות האחרות.

הגדרת המיתוג

אילו אלמנטים חסרים במיתוג שלכם על מנת למצב ולבדל את העסק ולהפוך לסיפור הצלחה. האם יש צורך לשפר את הלוגו, להקים דף עסקי בפייסבוק, לשים שלט ניאון בכניסה לעסק, להוציא מדבקות וחולצות ממותגות.

להגדיר את ההשקעות

האם זה הזמן לרכוש חברה קטנה על מנת להגדיל את קהל הלקוחות שלכם, האם כדאי לקחת הלוואה על מנת לעבור למשרד גדול יותר או לחדש מכונות חדשות ויעילות לעסק.

אליה בן כנען ילמד אתכם את כל הסודות העומדים מאחורי עסק מצליח. אם ברצונכם להפוך למעצבי פנים מצליחים בעלי שם שהולך לפניכם, אם ברצונכם להימנע מטעויות או לתקן את המעוות, אם ברצונכם להגיע למיצוי המקסימלי של הפוטנציאל שלכם –  פנו עוד היום אל שירותי הפיתוח העסקי של אליה בן כנען.

מצא את הליווי המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ותקבל את השירות המקצועי ביותר.