ניהול הפרסום והקד"מ

בעולם בו התחרות רק הולכת וגדלה והאינטרנט הופך כל בעל עסק וכל מותג לנגיש בקליק אחד של עכבר – יש צורך לדעת כיצד למתג את עצמכם נכון על מנת להתבלט מעל ההמון. משפט חכם אומר "מרוב עצים לא רואים את היער" . אליה בן כנען מזמין אתכם להפוך לעץ הכי בולט ביער. מיתוג ספקי עיצוב הוא רק חלק מן השירותים והתהליכים אותם תוכלו ליישם בתהליך הפיתוח העסקי הרחב והמעמיק  אודות לניסיון רב שנים וידע מעמיק בתחומי השיווק, הפרסום, הניהול והייעוץ הארגוני תוכלו להפוך את העסק שלכם לסיפור הצלחה תוך פרק זמן קצר מתום התהליך.

נושא הפרסום מעסיק את טובי המומחים כבר שנים ארוכות כאשר יותר ויותר אנשים מבינים כי בעולם בו קיים שוק תחרותי עם אינספור עסקים קטנים – יש צורך במיתוג טוב על מנת להפוך לעסק מצליח ולהתחיל לשחק במגרש של הגדולים.

כיצד תעשו זאת ?

א. פרסום דיגיטלי :

  1. בניית אתר – אתר הבית יהפוך לפנים הדיגיטליות של העסק ויאפשר ללקוחות לבחון את מה שיש לכם להציע. את האתר ניתן לקדם במנוע החיפוש של גוגל על מנת לקבל יותר פניות מלקוחות.
  2. קידום ופרסום – בניית קמפיינים ממומנים עבור גוגל ופייסבוק, פרסומות ברדיו בטלוויזיה ובעיתונות, יצירת באנרים ועוד.
  3. רשתות חברתיות – פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין וטוויטר.

הרעיונות הנ"ל הם רק חלק קטן מאפשרויות המיתוג העומדות בפני העסק שלך. לא כל רעיון יתאים לאופי הפעילות שלכם לכן אליה בן כנען יבצע התאמה אישית של תוכנית השיווק עבור העסק שלכם, תוך הגדרה ברורה של היעדים וחתירה מתמדת למימושם.

ב. פרסום בעיתונות ומגזינים לעצוב הבית.

ג. אירועי קידום מכירות.

לסיכום :
כל תהליך הייעוץ מטרתו להפוך אותנו לחכמים יותר וכשירים יותר לקבלת החלטות נכונות. לא קל להיות לבד בפסגה ולקבל את ההחלטות לבד משום שנקודת מבט של אדם אחד, מוכשר ככל שיהיה, איננה תמיד רחבה מספיק. במידה ואין לכם שותפים נוספים אשר יכולים לחוות דעה נוספת או במידה והמצב הקיים בחברה ורמת הייעוץ אינו לרוחכם הרי שהגיע הזמן לקבל עזרה חיצונית.

מצא את הליווי המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ותקבל את השירות המקצועי ביותר.