ייעוץ עסקי וליווי אסטרטגי

האם אי פעם אתה נתקע עם משימות פשוטות, ולא יודע מה הצעד הבא? עם העזרה המקצועית שלנו, לעולם לא תהיה אובד עצות שוב.

ייעוץ עסקי וליווי אסטרטגי לעסקים קטנים ובינונים

ליווי אסטרטגי

מטרת השירות הוא ליווי מקצועי של כל הזרוע השיווקית והמכירתית של אירגון, מאפיון ובניית אסטרטגיה שיווקית ועד הוצאתו לפועל באופן מדיד בכל הפלטפורמות השיווקיות.

מהות השירות הוא ליווי שיווקי/עסקי לבעל העסק כמנהל שיווק חיצוני בכל פעילויות ותהליכי השיווק של הארגון, סיוע בניתוח נתונים ותוצאות וקבלת החלטות אסטרטגיות.

בשונה מייעוץ עסקי נקודתי, השירות הזה נמדד תהליכית ומבוסס על עבודה עקבית חודשית רצופה לטווח ארוך, תוך כדי שיתוף פעולה מלא ואמון הדדי.

 

ייעוץ עסקי

  1. רמת גימור הדירה
  2. לוחות זמני הפרויקט
  3. פיצוי המעבר הזמני, על כל ההשלכות
  4. ערבויות ובטחונות

כל אחד מהנושאים מורכב ממספר רב של משתנים רבי סעיפים עסקיים ומשפטיים, אך הם מהווים את השיקולים העיקריים לקבלת החלטה בבחירת היזם שיבצע את הפרויקט.

שירותים ייעוץ עסקי ואסטרטגיה שיווקי :

אפיון עסקי ובניית תקציב שיווקי

כתיבת אסטרטגיה שיווקית

ליווי וניתוח התקשורת השיווקית והפלטפורמות הדיגיטליות על בסיס חודשי

חיבורים לשת״פים מתאימים

הכשרה ולימוד מכירות

ו. בדיקה ופיקוח ביצוע עד קבלת מפתח

השלב האחרון ביצוע וגמר הפרויקט. הדירים שבוחרים לבצע שינויים / שדרוגים למוצרים אחרים אשר לא מופיעים במפרט הספק ולא מופיעים במפרט הקבלן ברמת הביצוע. בדרך כלל מוצרים אלו יקרים ומורכבים ליישום בצורה הטובה ביותר. לדוגמא, דיירים המשנים מפרט עם מערכות פינוק (ג׳טים, תרמוסטטים, ג׳קוזי , סאונות וכד' ) דבר המצריך שינוי באינסטלציה ובהתקנה או מטבחים אשר דורשים פונקציונליות שמצריכה שינוי בתשתיתית הבניה וההתקנה.. במקרה האלו ניתן לשקול להביא קבלני משנה פרטיים אשר מתמחים בעבודת הביצוע המורכבת. אנו נותנים שירות ליווי ופיקוח מסחרי, בו אנו מציעים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בביצוע עבודות מיוחדות כל אחד בתחומו. אנו מלווים את אנשי המקצוע יחד עם אספקת החומר לביצוע בפועל.

גם אתם רוצים להצליחה ?