אסטרטגיה שיווקית

לא תמיד קל להחליט לבד כיצד לנהוג, מיוחד כאשר ההחלטה יכולה להיות בעלת השפעה הרת גורל  על העסק. בניית אסטרטגיה שיווקית ותהליך הפיתוח העסקי של אליה בן כנען מבטיח לשפר כל אספקט קיים בעסק שלכם ולהקנות לכם אינספור כלים עוצמתיים אשר ישנו את עתיד העסק ויסיעו לכם להגשים כל חלום. לשים את המצויינות בתור מטרה שתטווה את הדרך להצלחה.

 

מדוע לקחת שירותי פיתוח עסקי ?

פיתוח עסקי הוא תהליך ארוך טווח המשלב בתוכו אלמנטים מעולם הניהול, שיווק, קשרי לקוחות ועוד. על מנת לבצע תהליך בריא ויעיל עבור העסק שלכם יש לעבור תחילה מספר שלבים :

1. הגדרת מטרות

בתחילת התהליך יש לאפיין ולהגדיר את מטרת התהליך, את המוצרים והשירותים הקיימים בעסק, את החוזקות והחולשות של המצב הקיים ואת הסביבה העסקית בה העסק קיים.

2. הגדרת הקהל

חשוב להגדיר את הקהל אליו אנו פונים. הדבר מתייחס הן לקהל הלקוחות והן לקהל העסקים איתם אנו יכולים לבצע שיתופי פעולה פורים. כמו כן ניתן לבחון איך לשמר את קהל היעד הקיים בעסק ואיך ניתן למנף לקהל יעד חדש

3. הגדרת אסטרטגיית ביצוע

בניית אסטרטגיית שיווק ארוכת טווח בהתאם להגדרות שהגדרנו בסעיפים הקודמים, תכנון ההוצאה לפועל של מהלכים שונים, הגדרת אופן התפעול של המערכת, ניצול כוח אדם קיים ועוד.

4. קריאה נכונה של המפה

איש מקצוע חיצוני ידע לאבחן בצורה מהירה את הבעיות בעסק אודות לניתוק הרגשי שלו. כעת תצטרכו גם אתם להתנתק מן הרגש ולבצע את מה שנכון עבור העסק שלכם.

5. שליטה על הוצאות והכנסות

כעת תוכלו לשפר את השורה התחתונה של הרווח בסוף החודש. על ידי בחינה מעמיקה של ההוצאות וההכנסות של העסק. ניתן להימנע מהוצאות מיותרות ולהגדיל את הרווח בכל חודש.

6. בניית אסטרטגיית שיווק

אסטרטגיה ארוכת טווח היא הדרך החשובה ביותר על מנת לקבל תוצאות. זה הזמן להגדיר מטרות, להציב יעדים ולקדם את העסק לגבהים שחלמתם עליהם.

7. הגדלת קהל הלקוחות

בעזרת כמה טיפים פשוטים תוכלו להגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות ולנצל את התקציב שלכם בצורה חכמה יותר.

8. להאמין בעצמך

בעלי עסקים חווים קשיים רבים אשר לעיתים גורמים להם להפסיק להאמין בעצמם. תהליך הפיתוח העסקי יחזיר לכם במהרה את האמונה בעסק ובעצמכם.

מצא את הליווי המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ותקבל את השירות המקצועי ביותר.